Beylikdüzü travesti

İstanbul Travestileri İstanbul’da Travesti olmanın zorluklarını her gece yaşadıkları gibi İstanbul’da Travesti olmanın bir çok sosyal ayrıcalığına da sahiptirler.
Çünkü tehlike dolu İstanbul aynı zamanda bir çok aktiviteye sahiptir travestiler için. İstanbul travestileri yakında Sahra Kulüp’te yapılacak Travesti güzellik yarışmasında birbirleriyle özellikle İstanbul Travestileri olarak yarışacaklar, ama tabiki Türkiye’nin her ilinden travestilerde bu travesti güzellik yarışması için akın edecekler. Şimdi öncelikle bütün İstanbul Travestileri müthiş bir heyecan içinde “Acaba yarışma gecesi nasıl bir elbise giysem?” “Makyajım nasıl olsa?” “Hangi elbise beni daha güzel gösterir?” “Nasıl bir model bana daha çok yakışır ?” diye travesti arkadaşlarından fikirler almaktadırlar, ama yinede arkadaşlarının önerilerinden emin olamadıkları için çoğu ünlü bir modacının kapısını çalarak o gece için göz kamaştırıcı ve inanılmaz çarpıcı elbise siparişlerini çoktan verdiler bile.
Sadece iş İstanbul Travestileri için elbise ile bitmiyor. Saç rengi, saç modeli ayrı bir düşünce onlar için. Şimdiden o muhteşem gecede mükemmel bir ciltleri olması için güzellik salonlarında cilt ve vücud bakımlarını yaptırıyorlar.
Bakalım 2019’un Türkiye Travesti güzeli İstanbul Travestisi mi? Ankara Travestisi mi? Adana Travestisi mi? Antalya travestisi mi? Bursa Travestisi mi? …
Ya da diğer illerden gelen bir travesti arkadaş mı Kraliçe tacını takacak?
Belkide bu taç o’nu dünya’da ki check here ilk travesti güzellik yarışmasının yapıldığı Tayland’ın Pattaya şehrindeki Miss Queen 2019 finalisti yapacak ve bir Türk Travesti dünya travesti güzeli seçilmiş olacak. Bakalım bu onur bu yılın birincisi seçilecek Travesti güzeline nasip olacak mı? Yoksa gelecek yıllar seçilecek olan travestilere mi nasip olacak? Hep birlikte göreceğiz…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *